זכויות שימוש באתר
 
קרא בבקשה את תנאי השימוש באתר.
 
 
השימוש באתר
בתום התשלום תקבל סיסמא ושם משתמש ,המאפשרים לך להיכנס לאתר וללומדה וליהנות מהלומדה המוצעת ,למשך שנה מיום הרכישה. התשלום מקנה לך את הזכות להשתמש בלומדה מהמחשב ממנו נרשמת ולא ממחשבים אחרים. אתר זה נועד לשימוש פרטי בלבד .
השימוש בלשון זכר בלבד הינו לצורך הנוחות בלבד ותנאים אלו יחולו על כל משתמשי האתר.
זכויות
האתר והלומדה מוגנים על פי חוק זכויות יוצרים. כל המוצג באתר לרבות העיצוב, התכנים והחומר הלימודי הינו קניינו הבלעדי של מנהלי האתר. אין לעשות שימוש מסחרי להעתיק, לשנות, להציג בפומבי ו/או להפיץ חומרים מהאתר ללא אישור מראש ובכתב.  Arabic-hebrew
תכנים
השימוש והשירותים הניתנים באתר והתכנים ניתנים כמות שהם (As is)
אנו עושים כל שביכולתנו על מנת שהמידע המופיע באתר יהיה מהימן ביותר.יחד עם זאת ייתכנו אי אילו אי דיוקים ו/או טעויות או עניינים חסרים בתכני האתר הנובעים משינויים במערכות השונות ו/או מטעויות סופר.וכמו כן אין אנו מתחייבים ששירותי האתר לא יופרעו,יינתנו כסדרם בלא הפסקות או מפני נזקים,קלקולים,תקלות או כשלים בחומרה,בתוכנה בקווי ובמערכות תקשורת.
אנו רשאים על פי שיקול דעתנו הבלעדי להפסיק את פעילות האתר ו/או לשנות מעת לעת את מבנהו ואת תכניו. שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות .וזאת ללא צורך להודיע על כך מראש.לא תהיה לך כל טענה,תביעה או דרישה בקשר לכך. מוסכם כי השימוש באתר הוא באחריותו הבלעדית של המשתמש.
הצהרת פרטיות
חלק מהשירותים הניתנים במערכת טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי כמו שם, כתובת, דרכי התקשרות וכתובת דואר אלקטרוני. הפרטיות שלך חשובה לנו. אנו לא נמכור או נשתף את הפרטים האישיים שלך עם צד שלישי לשם קידום מכירות שלו ובכלל. ויחד עם זאת, אנו רשאים להשתמש בכתובת הדוא"ל שלך כדי לשלוח לך עדכונים או חדשות בנוגע לאתר שלנו. תוכל לבחור שלא לקבל מכתבים מסוג זה על ידי סימון תיבת "הסרה מרשימת ההפצה" הנמצאת בתחתית מכתבי הדוא"ל שלנו.
אבטחת תהליך הרכישה
הרכישה מאובטחת באמצעות טכנולוגיית SSL. שרתי אבטחה מתוחכמים בתחום אבטחת המידע מגנים על מערכות האתר ועל כל שרשרת החיוב.
חברת הסליקה Netpay השקיעה משאבים רבים במערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות של הלקוח בתהליך הרכישה.
בכדי להבטיח את זכויות הפרט וצנעת הפרט של הלקוחות משתמשתNetpay  במנגנונים משוכללים מהטובים הקיימים במסחר האלקטרוני, והמבוססים על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה. כך למשל מועבר המידע "הרגיש" בשיטת SSL, המערכת מבוקרת, ומאובטחת בשיטות ובאמצעים שנרכשו ו/או שפותחו על ידיי Netpay או חברות קשורות.
קישורים
באפשרותך ליצור קישורים לאתר זה מאתרים אחרים בתנאי שיעשה לשימוש נאות.
האתר עשוי להכיל בתוכו, בין היתר, קישורים אל אתרי אינטרנט אחרים.האתר שלנו לא יהיה אחראי בשום צורה שהיא לתוכן של אתרים אלה, ויתר על כן, אין אנו מספקים שום המלצה או תמיכה באתרים כאלו או אחרים.
שינויי בתנאים והתניות
מנהלי האתר רשאים לשנות את תנאי השימוש האלה מעת לעת וזאת ללא צורך להודיע על כך מראש.
נוהל ביטול עסקה
מדיניות החברה הינה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן והמועצה הישראלית לצרכנות במדינת ישראל
דין ומקום שיפוט
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.
מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנוגע לאתר ולתנאי שימוש אלו הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור תל-אביב יפו
שימוש באתר פירושו שהנך מקבל עליך את התנאים